Sisteme hoş geldiniz, bugün 20 Şubat 2019 Çarşamba
KAYA PALAZZO SKI & MOUNTAIN RESORT
TAM PANSİYON PLUS
sorunuz
KONUM: Kartalkaya mevkiinde yer alan tesis, Havaalanı'na 190 km., Bolu'ya 40 km., İstanbul'a 280 km., Ankara'ya 180 km. mesafededir. PIST: Tesisin 7 adet lifti ve 11 adet pistinin kullanımı ücretsiz olarak sunuluyor. 4 dakikada zirvedesiniz… Leitner Detechable Chairlifts Türkiye de ilk defa Kaya Winter World ‘de.

Kayakseverlerin yeni adresi olacak tesis, kalite ve konforu yaşatırken güler yüzlü hizmet sunuyor.
 
Yeme / İçme
Sabah, öğle ve akşam yemekleri dışında alınan yiyecekler, tüm içecekler ve A La Carte Restoran ücretlidir. Sezon boyunca hava şartlarına bağlı olarak her cumartesi kar partisi düzenleniyor. Pist üzerinde sıcak şarap ve sucuk ekmek ikramı eşliğinde, meşaleli iniş gösterisi, havai fişek gösterisi, gece aydınlatmalı Nazlı Pisti'nde gece kayağı yapma imkanı sunuluyor.
07:00-10:30 Kahvaltı
12:30-14:00 Öğle yemeği
19:00-21:30 Akşam yemeği
A La Carte Restoranlar
  • Fondue A La Carte Restoran
Tesis olanakları
 
 
* ile işaretli hizmetler ücretlidir
Genel Uyarı ve İstisnalar
Kayak aktiviteleri kar durumu ve hava şartlarına bağlı olarak sunuluyor. Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Animasyon ve Eğlence
Dorukkaya, Kaya Palazzo ve Boorders In tesislerimizde kalan misafirlerimiz için sezon boyunca, her cumartesi kar partisi düzenlenmektedir. Parti kapsamında kayak öğretmenlerinin meşaleli iniş gösterisi, havai fişek gösterisi, müzik eşliğinde pist üstünde sıcak şarap sucuk ekmek ikramı, gece aydınlatmalı nazlı pistimizde gece kayığı yapma imkanı sunulacaktır. Haftalık olarak ve hava şartlarına göre yapılacak kar partisi, farklı günlerde düzenlenebilir veya iptal olabilir.
Çocuk
04-08 yaş arası çocuklar için, 10:00-12:30 ve 14:00-17:30 saatleri arasında, bakıcı gözetiminde hizmet veren oyun alanı mevcut.
Standart Oda
* ile işaretli hizmetler ücretlidir

 

 
 
Kayak Otelleri Diğer Kampanyalar