Sisteme hoş geldiniz, bugün 08 Şubat 2023 Çarşamba
KAYA BELEK
ULTRA HERŞEY DAHİL
sorunuz

Geniş çam ormanları arasında bulunan Riu Kaya Belek, açıldığı günden bu yana özellikle çocuklu ailelerin öncelikli tercihi oluyor. Golfçülerin ve beş adet futbol sahası ile futbol kulüplerinin gözdesi olan tesis, huzur dolu bir tatil yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.

147.000 m2 alana kurulu tesisin 506 odası bulunuyor. Kaya Belek hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Yeme/İçme
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve orjinal markalı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve konaklama süresince sadece 1 kez ücretsiz. Minibar her gün meşrubat, soda, su, elma suyu, kola, fanta, sprite ile dolduruluyor. Ana restoranda alınan akşam yemeğinde dondurma ücretsiz.

    HİZMET SAATLERİ
    07:00-10:00 Kahvaltı
    10:00-11:00 Geç kahvaltı
    11:00-15:30 Gözleme
    12:30-15:30 Fast food
    13:00-14:30 Öğle yemeği
    16:00-17:00 Çay saati
    18.30-20.00 Akşam yemeği (1. oturum)
    20.30-21.30 Akşam yemeği (2. oturum)
    23.30-06.00 Gece büfesi

    A LA CARTE RESTORANLAR
    Barbekü A La Carte Restoran
    Uzakdoğu A La Carte Restoran (Uzakdoğu Mutfağı)
    İtalyan A La Carte Restoran (İtalyan Mutfağı)

Tesis ile İlgili Genel Uyarı ve İstisnalar
Tesisteki a la carte restoranlar hava şartlarına bağlı olarak hizmet veriyor. 2011 yılında tüm odalar renove edilen tesisin lobisinde kablosuz internet erişimi ücretsiz. Odalardaki klimalar (merkezi sistem), haziran ve eylül ayları arasındaki dönemde, tesisin belirlediği saatlerde çalışıyor. Tesis odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Balayı paketinden yararlanmak isteyen çiftlerin, evlilik tarihinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamalar için check in sırasında evlilik cüzdanlarını göstermeleri gerekiyor.

Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı. Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir. Tesislerde verilen Ultra Her Şey Dahil, Her Şey Dahil ve Tam Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğlen yemeği ile son bulur. Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.
 
    STANDART BALAYI PAKETİ
    Odaya bir defa kahvaltı servisi
    Bornoz ve terlik
    Özel oda dekorasyonu
    Müsaitliğe bağlı olarak deniz manzaralı oda
 
Balayı Otelleri Diğer Kampanyalar