Sisteme hoş geldiniz, bugün 20 Şubat 2019 Çarşamba
ILGAZ ALTINEL HOTEL
YARIM PANSİYON
sorunuz
Büyüklük Bilgisi
2100 m² alana kurulu tesisin, 42 odası bulunuyor.
Konum

Ilgaz Dağı Milli Park Kayak Merkezi'nde yer alan tesis, en yakın şehir merkezi Kastamonu'ya 40 km, Ilgaz'a 25 km ve Ankara Esenboğa Havalimanı'na 210 km mesafede konumlanıyor.


Yeme/İçme

Yarım Pansiyon konaklamalarda; sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli.


Hizmet Saatleri
08.00-10.00 Kahvaltı
19.30-21.30 Akşam Yemeği


Spor/Eğlence
Belirli günlerde canlı müzik düzenleniyor.
Genel Uyarılar

Spa Center, masaj ve sauna geçici olarak kullanılmamaktadır.

Ilgaz & Altinel Hotel 'de odalara giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı ise mevsim koşullarına bağlı.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar, akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.


Tesis Özellikleri
Tesis Olanakları
* ile isaretli hizmetler ücretlidir
Standart Oda

İki Kişilik Standart Odalar 15-17 m² büyüklüğündedir. Odalarda tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.

Üç Kişilik Standart Odalar 18-20 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik tek yatak bulunuyor.

Dört Kişilik Standart Odalar 20-25 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.

* ile isaretli hizmetler ücretlidir
Kayak Otelleri Diğer Kampanyalar