Sisteme hoş geldiniz, bugün 20 Şubat 2019 Çarşamba
EKINATA GRAND TOPRAK
HERŞEY DAHİL
sorunuz
KONUM: Bayraktepe mevkiinde yer alan tesis, Kars Havaalanı'na 60 km., Erzurum Havaalanı'na 170 km., Sarıkamış şehir merkezine 3 km. mesafededir. PIST: Tesisin 9 adet pisti bulunuyor. Tesis lift kullanımları ücretsizdir. Skipass için kişi başı 50 TL depozito olarak alınır ve konaklam sonunda iade edilir.

Toprak Hotel Kars, kristal karlar diyarında 5 yıldızlı konforuyla konuklarını bekliyor. Geniş bir alan üzerinde yer alan otelin yakınında 9 adet kayak pisti bulunuyor.
 
Yeme / İçme
Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler. Tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, öğle ve akşam yemeklerinde ücretsiz. Lobi barda alınacak çay-kahve ücretsizdir. Minibarda kişi başı 1 adet su ücretsiz olarak sunuluyor. Çay saati (16:30-17:30) servisi ücretsiz olarak veriliyor. Diğer alınacak yiyecek ve içecekler ücretlidir. Diğer alınacak yiyecek ve içecekler ücretlidir.
07:00-10:00 Kahvaltı
12:30-14:00 Öğle yemeği
16:30-17:30 Çay saati
19:00-21:00 Akşam yemeği
Tesis olanakları
 
 
* ile işaretli hizmetler ücretlidir
Genel Uyarı ve İstisnalar
Tesis, önceden talep edilmesi halinde 3 gece ve üzeri konaklamalarda, ücretsiz olarak alan-otel-alan transferi (Kars Havaalanı’ndan) gerçekleştiriyor. 3 gece altı konaklamalarda ise transferler ücretli olarak sağlanıyor. Kış sezonunda kayak aktiviteleri kar durumu ve olumsuz hava şartlarına bağlı olarak sunuluyor. Kayak ekipmanları, kayak dersi ve kayak malzemeleri kiralama ücretlidir. Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Engelli odası mevcut.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Odada üçüncü veya ilave kişilere verilen yataklar sabit yatak konforunda değildir.
Standart Oda
* ile işaretli hizmetler ücretlidir
Kayak Otelleri Diğer Kampanyalar