Sisteme hoş geldiniz, bugün 20 Şubat 2019 Çarşamba
DORUKKAYA HOTEL
HERŞEY DAHİL
sorunuz
KONUM: Bolu şehir merkezine 40 km., Ankara'ya 180 km., İstanbul'a 280 km. mesafede. PIST: Tesisin 7 adet lifti ve 11 adet pistinin kullanımı ücretsiz olarak sunuluyor. 4 dakikada zirvedesiniz… Leitner Detechable Chairlifts Türkiye de ilk defa Kaya Winter World ‘de.

DorukKaya Ski&Mountain Resort, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezi olarak hizmet veriyor. DorukKaya Ski&Mountain Resort, Avusturya'dan gelen mühendisler tarafından projelendirilen Türkiye'nin ilk ve tek snowparkı ile farklı seviyelerde, tüm snowboard severlere unutulmaz anlar vadediyor.

 
Yeme / İçme
Tüm yerli alkollü ve alkolsuz içecekler 10:00-00:00 arası ücretsiz.Herşey dahil sistemi giriş günü akşam yemeği ile başlar. Minibar soft içecekler ile dolduruluyor. Sezon boyunca hava şartlarına bağlı olarak her cumartesi kar partisi düzenleniyor. Pist üzerinde sıcak şarap ve sucuk ekmek ikramı eşliğinde, meşaleli iniş gösterisi, havai fişek gösterisi, gece aydınlatmalı Nazlı Pisti'nde gece kayağı yapma imkanı sunuluyor.
10:00-11:00 Geç Kahvaltı
17:00-17:30 Çay saati (kuru pasta ve kek ile)
23:30-00:00 Gece çorbası
A La Carte Restoranlar
  • A la carte restaurant bulunmamaktadır.
Tesis olanakları
 
 
* ile işaretli hizmetler ücretlidir
Genel Uyarı ve İstisnalar
Tesis ana binası ile oberj bölümü 300 metrelik tüp geçit ile birbirine bağlıdır. Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor.
Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Animasyon ve Eğlence
Dorukkaya, Kaya Palazzo ve Boorders In tesislerimizde kalan misafirlerimiz için sezon boyunca, her cumartesi kar partisi düzenlenmektedir. Parti kapsamında kayak öğretmenlerinin meşaleli iniş gösterisi, havai fişek gösterisi, müzik eşliğinde pist üstünde sıcak şarap sucuk ekmek ikramı, gece aydınlatmalı nazlı pistimizde gece kayığı yapma imkanı sunulacaktır. Haftalık olarak ve hava şartlarına göre yapılacak kar partisi, farklı günlerde düzenlenebilir veya iptal olabilir.
Çocuk
Çocuk oyun yeri ve çocuk animasyonu bulunuyor.
Standart Oda
* ile işaretli hizmetler ücretlidir

 

 

Kayak Otelleri Diğer Kampanyalar